საქართველოს ტექტნიკური უნივერსიტეტის, სამშენებლო ფაკულტეტის ბაკალავრიატის მეორე კურსისI სემესტრი(საგნების ჩამონათვალი)მათემატიკამასალათა გამძლეობათეორიული მექანიკათბოაირმომარაგება და ვენტილაციაწყალმომარაგება და წყალარინებასაშენი მასალები და ნაკეთობებიგარემოს დაცვა და ეკოლოგიაჰიდრავლიკაგაგრძელება
ტეგები: საგნები, სამშენებლო, II_კურსი, I_სემესტრი, სტუ
ავტორი ირაკლი მექვაბიშვილი. ბოლოს გამოეხმაურა: alina gagoshidze, დეკემბერი 26, 2014. 2 გამოხმაურება 3 მოწონება
სახელმძღვანელოები მეორე კურსელთათვისთეორიული მექანიკა - 1. ტ. კვიციანი, ვ. ფაჩულია, თ. გარდაფხაძე - "თეორიული მექანიკა - წერტილის დინამიკა."მათემატიკა - ს. თოფურია, ვ. ხოჭოლავა, ნ. მაჭარაშვილი - "უმაღლესი მათემატიკის მოკლე კურსი."ცენტრალურ ბიბლიოთეკაში შეკვეთისთვის დაგჭირდებათ კოდი - 51(02) 112თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია - გ. დარჩია, გ. რატიანი, ვ. ჩიხლაძე - "თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია."ცენტრალურ ბიბლიოთეკაში შეკვეთისთვის დაგჭირდებათ კოდი - 628.8(02) 13არქიტექტურა - ბ. ორლოვსკი, პ. სერბინოვიჩი - "არქიტექტურა."ცენტრალურ ბიბლიოთეკაში შეკვეთისთვის დაგჭირდებათ კოდი - 72(02) 15წყალმომარაგება და წყალარინება - ნ. ნაცვლიშვილი, ლ. კლიმიაშვილი, მ. ნაცვლიშვილი, დ. გურგენიძე - "წყალმომარაგებისა და წყალარინების საფუძვლები."ცენტრალურ ბიბლიოთეკაში შეკვეთისთვის დაგჭირდებათ კოდი - 628.1(02) 33თხოვნა იქნება, რომ, თუ სხვა საგანში თქვენთვის ცნობილია რომელიმე წიგნი, რომელიც აქ არ წერია, დაწერეთ კომენტარებში მათი დასახელება, ავტორი (ავტორები) და გამოშვების წელი.გაგრძელება